Systemy Sygnalizacji włamań i napadów

Pragniesz skutecznego i nowoczesnego zabezpieczenia dla swojej firmy? Dzisiejszy rozwój technologiczny pozwolił na opracowanie super wydajnych instalacji, zabezpieczających duże obiekty przed wszelkiego rodzaju naruszeniami. Jeśli zależy ci na efektywnej ochronie, powinieneś zdecydować się na System Sygnalizacji włamań i napadów.

Ochrona

Postęp w dziedzinie nauki wyposażył nas w nowe urządzenia, które skutecznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo naszego życia. Pamięta jednak, że postęp ten wyposaża również przestępców w nowoczesne sprzęty, które pozwalają im włamywać się do strzeżonych miejsc. Dlatego ważne jest, aby aktualizować instalacje zapewniające bezpieczeństwo, ponieważ ze staromodnymi alarmami poradzi sobie większość włamywaczy.

 

Czym jest SSWiN?
System Sygnalizacji włamań i napadów, w skrócie SSWiN to jeden z podstawowych systemów bezpieczeństwa. Potrafi on wykryć zmiany napięcia elektrycznego, natężenia promieniowania podczerwonego oraz fale akustyczne jak i sejsmiczne. Czujniki, stosowane w tym rozwiązaniu, przekształcają zmiany wielkości fizycznych na sygnały elektryczne. Te, są w dalszej kolejności przetwarzane i transmitowane tak, aby reagować na wszelkie anomalie. Wszystko po to, aby utrzymać jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Jak działa SSWiN?
Głównym i podstawowym zadaniem systemu jest jak najszybsze wykrycie intruza w obiekcie oraz przekazanie tej wiadomości odpowiednim służbom, mogącym skutecznie zareagować na zagrożenie. W ofercie rynkowej jest wiele urządzeń jak centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne oraz najrozmaitsze akcesoria. Zamawiając takie rozwiązanie, możesz być pewny, że zostanie ono zaprojektowane specjalnie do wymagań twojego obiektu. Instalacja taka może objąć dowolne miejsce, niezależnie od rozmiarów – obsługiwane są zarówno pojedyncze pawilony, jak i duże biurowce. Stosownie do gabarytów i rozkładu budynku, dobierane są odpowiednie urządzania, rodzaj detekcji, wielkość i funkcje centrali alarmowej, poziom zasilania awaryjnego oraz sposób, w jaki będą przesyłanie sygnały alarmowe do stacji monitorowania alarmów. Dodatkowo System Sygnalizacji włamań i napadów ogranicza do minimum występowanie fałszywych alarmów oraz zapewnia wyjątkowo wysoką jakość detekcji. Warto wiedzieć, że instalacja taka może bezproblemowo ulec rozbudowie, w razie modernizacji i powiększania obiektu, który obejmuje. Jeśli więc bezpieczeństwo jest dla ciebie sprawą priorytetową, musisz koniecznie zdecydować się na SSWiN.   

 

15 grudnia 2015