Fotel obrotowy Clubin CB 102 firmy Bejot

Fotel obrotowy Clubin CB 102 firmy Bejot

Fotel obrotowy kojarzy nam się zazwyczaj ze sporej wielkości, dosyć topornym meblem o ciemnej tapicerce. Ma być przede wszystkim komfortowy i ergonomiczny. Jego wygląd bardzo często schodzi na dalszy plan. Firma Bejot udowadnia, że stylistyka foteli obrotowych może być ciekawa i nietuzinkowa. Najlepszym przykładem jest niepowtarzalna seria mebli Clubin.

Clubin. Krok w stronę nowoczesności
Wyróżniającą cechą serii Clubin jest wyjątkowa forma. Zarówno siedzisko, jak i oparcie przyciąga wzrok delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu meble sprawiają wrażenie niezwykle wygodnych. Clubin to wyraźne nawiązanie do stylu pop-art. Są idealnym wyborem dla tych, którzy stawiają na niebanalne wnętrza. Potrafią fantastycznie ożywić każdą przestrzeń biurową. Sprawdzają się również w warunkach domowych. Tapicerka w intensywnych kolorach posiada przeszycia, które pozwalają połączyć w jednym meblu kilka rodzajów materiałów. Można w ten sposób zestawić kontrastujące ze sobą kolory i wzory, a oferta tkanin obiciowych firmy Bejot jest imponująca.

Dlaczego fotel obrotowy Clubin CB 102 to doskonała propozycja do każdego wnętrza?
Zaskakująca forma nie jest jedynym atutem fotela Clubin CB 102. Model ten jest niezwykle komfortowy i wręcz stworzony do długotrwałej pracy siedzącej. O jego ergonomii decyduje przede wszystkim mechanizm kołyskowy, który pozwala użytkownikom na płynne odchylanie zarówno siedziska, jak i oparcia. Fotel wyposażony jest w funkcję regulacji siedziska, kąta odchylenia oparcia, a nawet siły jego odchylenia. Dzięki temu z łatwością przystosowuje się do konkretnego użytkownika. Podstawę fotela stanowi krzyżak z kółkami jezdnymi lub stopkami. Kółka można dostosować do rodzaju podłoża oraz wyposażyć dodatkowo w hamulec. Fotel może być, zatem z jednej strony mobilny, z drugiej zaś bardzo stabilny.

Do jakich wnętrz pasuje model Clubin CB 102?
Model Clubin CB 102 to doskonała propozycja do różnego rodzaju sal konferencyjnych i szkoleniowych. Jest meblem nie tylko komfortowym, ale i reprezentacyjnym. Może, zatem stanowić jeden z elementów budowania wizerunku nowoczesnej firmy. Wykorzystując go można także stworzyć wygodne stanowiska pracy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby fotel ten pojawił się także w naszych domach, jako wyposażenie gabinetów, pracowni i innych pomieszczeń, w których spędzamy sporo czasu przed ekranem komputera. Jego nietypowy kształt w połączeniu z ciekawą kolorystyką może również fantastycznie wzbogacić pokój młodzieżowy, dodając mu niepowtarzalnego charakteru.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *