Post

Rozwiązania wideokonferencyjne od Poly - poznaj je!

Potrzeba rozmowy w dużych zespołach ludzi, którzy przebywają daleko od siebie jest dziś widoczna jak nigdy wcześniej. Rosnące zespoły międzynarodowych firm, konsultacje na duże odległości, a nawet negocjacje z zagranicznymi kontrahentami – to wszystko wymaga od nas nowych rozwiązań i przetarcia zupełnie nieznanych dotąd szlaków. Są marki, które za cel postawiły sobie sprawienie, by każda rozmowa w formie video przypominała raczej obcowanie z drugim człowiekiem.

Udana wideokonferencja – postaw na realne doznania

Konferencja, na której niemalże czujemy obecność wszystkich współuczestników? To możliwe. Technologia XXI wieku pozwala na wiele rozmaitych rozwiązań, które dają nam przyjemność z rozmawiania z uczestnikami konferencji. Wystarczy zastosowanie rozmaitych urządzeń oraz sprzętu, który pozwoli nam wznieść się na wyżyny technologiczne, by konferencje video nigdy nie były już zwyczajne i nudne. Produkty firmy Poly są projektowane w taki sposób, by zapewnić nam maksymalnie zbliżone doznania i możliwość przeżywania konferencji w formie video w zupełnie nowy, nieznany dotąd sposób.

Poly – najpopularniejsze rozwiązania wideokonferencyjne

Firma Poly przygotowała szereg ciekawych rozwiązań, które pozwalają na znaczne poprawienie jakości komunikacji video w twoim otoczeniu.

Elementem przydatnym przy takich konferencjach będzie telefon multimedialny, który pozwala na inteligentne zarządzanie rozmówcami, a także kamery, głośniki i mikrofony – wszystko to, co pozwoli nam się jednocześnie widzieć i słyszeć w trybie live. Dedykowane jest oczywiście wykorzystywanie do połączenia łącza internetowego o wysokiej przepustowości.

Do dyspozycji mamy również urządzenie, które oferuje nam wszystkie potrzebne elementy w jednym. To rozwiązanie „all in one”, dzięki któremu nie będziemy musieli kompletować wszystkich elementów oddzielnie, a wystarczy nam pojedynczy zakup. Polycom Studio zawiera w sobie inteligentną kamerę, mikrofony, głośniki i wszystkie niezbędne złącza do tego, by konferencję prowadzić w doskonałych warunkach. Nie wymaga specjalistycznej instalacji, a jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Dzięki temu poradzi sobie z tym praktycznie każdy. Na rynku dostępnych jest kilka wersji urządzenia, dostosowanych do ilości osób na konferencji oraz rozmiaru pomieszczenia.

Co bardzo istotne część urządzeń jest inteligentna. Mikrofony będą w stanie oddzielić hałas tła od naszego głosu, a kamera będzie podążała za naszym ruchem, dzięki czemu wszyscy rozmówcy otrzymają wrażenie bycia wraz z nami w jednym pomieszczeniu.

Komu dedykowany jest sprzęt od Poly?

Oferta tej marki skierowana jest przede wszystkim do sektora przedsiębiorstw, w których komunikacja zaczyna nabierać na znaczeniu, a od jej jakości zależą procesy w firmie. To bardzo wiele branż, w których to powinniśmy skupić się na jakości wspominanej komunikacji pomiędzy kontrahentami, współpracownikami, klientami i wieloma działami firmy po to, by usprawnić proces działania, pozyskiwać nowe środki i budować swój wizerunek oraz markę.