Post

Poly – telefony konferencyjne. Co mają do zaoferowania?

Przede wszystkim w dużych firmach liczy się odpowiednia jakość komunikacji. To dzięki niej firma działa na wysokich obrotach, relacje międzyludzkie i biznesowe są na najwyższym poziomie, a interes kręci się znakomicie. Często pozornie drugoplanowe rozwiązania komunikacyjne rzutują w sposób zauważalny na to, jak nasza firma się rozwija i w jaki sposób odbierani jesteśmy przez potencjalnych klientów i kontrahentów. Właśnie dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego sprzętu do sal konferencyjnych i biur, gdzie prowadzone będą rozmowy, również w formie audiokonferencji.

Urządzenia Poly – najlepsze na rynku?

To marka, która od wielu lat dzieli się swoim doświadczeniem i wyznacza trendy w biznesie i komunikacji. Rozwiązania przez nich proponowane nie uznają kompromisów i nie inaczej jest w przypadku serii telefonów konferencyjnych. Oprócz popularnej serii VVX sygnowanej numerami 4xx, 5xx oraz 6xx, firma oferuje także inne, jeszcze ciekawsze rozwiązania, które skierowane są do grupy najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość komunikacji, ale również najwyższej klasy technologię w swojej firmie. Tak właśnie jest z serią Trio. Przyjrzyjmy się przykładowemu produktowi – modelowi Trio 8800.

Polycom Trio 8800 – coś więcej niż zwyczajny telefon

Urządzenie bije o głowę klasyczne telefony konferencyjne, przenosząc jakość prowadzonej komunikacji na zupełnie nowy, lepszy poziom. Wystarczy dołożenie do urządzenia kamery, by stworzyć rozwiązanie w pełni multimedialne, pozwalające również na komfortową rozmowę w formie video oraz zarządzanie nią za pomocą panelu dotykowego. Kamera Logitech znajduje się w zestawie i mamy pewność jej pełnej kompatybilności ze sprzętem.

Bardzo istotną funkcją jest możliwość dzielenia się pomiędzy użytkownikami za pomocą tego urządzenia plikami w jakości HD. To znacząco poprawia komfort pracy grupowej, zwłaszcza w zespołach w naszej firmie i sprawia, że po raz kolejny podnosimy jakość kooperacji. Urządzenie oferuje również szybkie parowanie urządzeń chociażby za pomocą bluetooth czy też protokołu IP, co znacząco ułatwia tworzenie sprawnej komunikacji.

Dla kogo seria Trio?

Seria ta dedykowana jest przede wszystkim dużym firmom oraz tym organizacjom, w których kluczowe procesy zależą od sprawnej, szybkiej i pozytywnie odbieranej komunikacji na wielu poziomach. To właśnie tam telefon konferencyjny z serii Trio sprawdzi się znakomicie. Jest to również naturalna kontynuacja dla tych firm, które wcześniej korzystały z niższych serii firmy Poly i chciałyby teraz unowocześnić jeszcze bardziej procesy komunikacyjne.

Najważniejsze cechy urządzenia:

- nowoczesny panel dotykowy

- możliwość prowadzenia wideokonferencji

- współdzielenie plików

- dedykowany dla wszystkich pomieszczeń

- najwyższa jakość dźwięku Polycom HD Voice

- trzy mikrofony o zasięgu do 6 metrów

- technologia poprawy głosu Polycom NoiseBlock Technology

- szybka instalacja