Post

Poly - dla kogo przeznaczone są produkty tej marki?

Połączenie sił najlepszych specjalistów z branży audio i video nie mogło się skończyć inaczej! Firma Poly jest owocem współpracy dwóch znanych marek – Plantronics oraz Polycom. Obie one mają łącznie gigantyczne doświadczenie i know-how w dziedzinie dźwięku oraz obrazu. W nowym projekcie skupiono się przede wszystkim na rozwoju rozwiązań maksymalnie inteligentnych, dających użytkownikowi jakość, której do tej pory nie miał możliwości uzyskać. Firma postawiła na usprawnienie procesów komunikacyjnych w przedsiębiorstwach oraz organizacji. Zważywszy na to jak ważne są dziś owe procesy w firmach, rozwiązania Poly pojawiają się w idealnym momencie, gwarantując poprawę standardu na wielu płaszczyznach.

Oferta Poly

Poly to cała gama produktów audio i wideo przeznaczonych do użytku profesjonalnego, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji czasu rzeczywistego. To sprawia, że Poly staje się niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o wideo i audiokonferencje, tak bardzo dziś w wielu firmach potrzebne i stanowiące niemalże równorzędny sposób komunikacji z tym twarzą w twarz.

Produkty wideokonferencyjne

Rozwiązania wideokonferencyjne to korporacyjny standard, styl i charakter w przypadku tej marki. W przypadku obrazu wideo konieczne będzie zastosowanie systemu kamer lub kamery inteligentnej i takie właśnie wyposażenie dostaniemy w Poly. Zwykle urządzenia takie jak Video Bar będą dodatkowo wyposażone w specjalne sensory, czułe mikrofony kierunkowe i rozwiązania inteligentne.

Produkty audionferencyjne

Telefony SIP, Telefony multimedialne, mikrofony, głośniki i profesjonalne słuchawki – to wszystko znajdziemy w ofercie Poly. Produkty oczywiście są dostosowane do warunków w jakich przyjdzie im pracować, a więc konferencyjny szum i hałas, obecność wielu osób jednocześnie i konieczność przydzielania głosu czy też moderowania dyskusji.

Gotowe zestawy

Nie mogło zabraknąć również gotowych do działania zestawów, które nie będą wymagały od nas praktycznie żadnej ingerencji, wiedzy specjalistycznej i trudów instalacji czy optymalizacji. Urządzenia takie jak Polycom Studio to all in one – wystarczy podłączenie i możemy rozpoczynać najwyższej jakości telekonferencje. W zestawie otrzymujemy wszystko – inteligentne kamery, mikrofon, system komunikacji. Zestaw nie wymaga nawet posiadania komputera.

Dla kogo marka Poly?

Marka Poly dedykowana jest przede wszystkim firmom, które cenią sobie jakość komunikacji i upatrują w tym właśnie aspekcie szansy na rozwój i poprawę wydajności procesów w firmie. Dzięki polepszonej komunikacji osiągnąć możemy znacznie więcej na niektórych polach. O wiele lepiej przebiegają rozmowy z kontrahentami i współpracownikami, praca zespołowa w samej firmie, a także inna wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja w firmie.

Przede wszystkim jakość

Produkty Poly są bezkompromisowe. To przede wszystkim jakość i gwarancja solidności działania. Firma stawia na własne pomysły i sztucznie je realizuje dzięki doświadczeniu inżynierów z branż audio i video. Dzięki temu finalnie klient uzyskuje niesamowicie jakościowe rozwiązania, które sprawdzają się w biznesie i wszędzie tam, gdzie komunikacja na niebagatelne znaczenie dla osiąganych wyników.