Post

EagleEye Cube od Poly - jakość na pierwszym miejscu

EagleEye Cube to kamera posiadająca funkcję inteligentnego kadrowania, która doskonale sprawdza się w przypadku prowadzenia konferencji w formie video. To najnowsza propozycja z portfolio firmy Poly – lidera w branży rozwiązań telekonferencyjnych. Zapotrzebowanie na dobrej jakości obraz w czasie prowadzonych konferencji jest dziś olbrzymie i właśnie odpowiedzią na tę potrzebę jest propozycja od marki Poly. To nowoczesna kamera, która spełni swoje zadanie wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wysokiej klasy obrazu w czasie rozmowy z uczestnikami konferencji.

Kamera wysoce kompatybilna

To sprzęt, który będzie doskonale współgrał chociażby z popularnymi usługami jak MS Teams czy też z wszystkimi innymi rozwiązaniami od firmy Poly. Dzięki prostej instalacji poradzi sobie z tym w zasadzie każdy. Urządzenie w zasadzie wystarczy jedynie podłączyć.

Jakość na pierwszym miejscu

Obraz 4K jest dowodem na to, że mamy do czynienia ze sprzętem klasy Premium. W tej jakości pracuje ona podłączona poprzez port USB. W przypadku HDCI będzie to rozdzielczość1080p60. Takie parametry pozwalają zagwarantować nam jakość rozmowy konferencyjnej, jakiej do tej pory nie widzieliśmy na oczy. I co ważne, nie widzieli jej również nasi kontrahenci czy współpracownicy. Będą zachwyceni jakością obrazu.

Sam obraz to jednak nie wszystko. Kamera posiada wbudowane dwa mikrofony, dzięki którym również w wysokiej jakości przekażemy dźwięk z naszej konferencji.

Rozwiązania inteligentne – wizytówka firmy Poly

Kamera jest prosta w użytkowaniu i zwykle wystarczą nam automatyczne ustawienia, ale również osoby dbające o absolutną personalizację obrazu, będą miały możliwość manualnych ustawień w urządzeniu. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasować będziemy mogli wszystko do swoich indywidualnych potrzeb. Co również bardzo ważne, kamera posiada inteligentny system kadrowania i podążania za twarzami uczestników. Nie będziemy zatem musieli tracić czasu na manualne przenoszenie kamery, a w przypadku osoby, która będzie się przed nią poruszać, kamera będzie podążać za nią, dając odbiorcom wrażenie faktycznego przebywania w tej samej sali.

Dlaczego kamera od Poly?

To jeden z liderów światowych jeżeli chodzi o rozwiązania konferencyjne. W ich ofercie znajdziemy dziesiątki ciekawych produktów, które dedykowane są wszystkim tym, którzy cenią sobie w czasie konferencji najwyższą możliwą jakość i chcą poczuć się tak, jakby obcowali z człowiekiem twarzą w twarz. Ta kamera jest jednym z takich właśnie produktów, które pozwalają nam poczuć się znacznie bliżej naszych rozmówców.

Cechy EagleEye Cube: - 5 krotny zoom cyfrowy - inteligentne kadrowanie twarzy uczestników - doskonała do małych i średnich sal konferencyjnych - jakość 4K - szeroki kąt widzenia (121 stopni) - prosta instalacja - kompatybilna z rozwiązaniami od Poly - dwa wbudowane mikrofony - złącza USB 3.0 lub HDCI - możliwość manualnej regulacji parametrów