Post

Telefony Poly - poznaj ich możliwości!

Telefony konferencyjne to rozwiązanie, które od wielu lat ma swoje stałe miejsce w korporacjach, dużych i od pewnego czasu również mniejszych przedsiębiorstwach. Umożliwiają wiele więcej, aniżeli klasyczne telefony, dają również znacznie lepsze efekty jakościowe, co jest bardzo cenione przez wiele osób, którym zależy na jakościowym połączeniu audio, zwłaszcza w większym gronie osób. W tym momencie warto pomyśleć o wyposażeniu naszej siedziby firmowej w sprzęt i wyposażenie umożliwiające wysokiej jakości połączenia audio z kontrahentami, a także pomiędzy naszymi pracownikami czy też działami firmy. Bez wątpienia przydatne okazać się mogą telefony konferencyjne.

Seria Polycom VVX 4xx - Polycom VVX 400

Pomimo, że seria należy do podstawowych, reprezentujący ją telefon oznaczony numerem 400 dysponuje wieloma funkcjami, które będą przydatne również zaawansowanym użytkownikom. Posiada on menu w języku polskim i jest bardzo prosty w konfiguracji. Umożliwia podłączenie aż do 12 kont SIP co sprawia, że konferencje przejdą na jeszcze lepszy poziom. Model ten podobnie jak inne modele z serii posiadają kolorowy wyświetlacz o całkiem dobrej rozdzielczości 320x240 px. Urządzenie daje nam możliwość obsługi modułów sekretarskich co sprawdzi się przede wszystkim w dużych firmach, a także dedykowane jest do współpracy z Business Skype. Seria Polycom VVX 5xx – Polycom VVX 501 To przedstawiciel serii 5xx, która dedykowana jest przede wszystkim bardziej zapracowanym managerom i większym firmom, w których ceni się stopień organizacji komunikacji. Ten w pelni multimedialny telefon świetnie sprawdzi się przy organizacji rozmaitych aspektów komunikacyjnych w naszej firmie. Posiada wszystkie cechy poprzedników z serii 4xx, a także wiele innych, jeszcze nowocześniejszych rozwiązań typowych dla swojej linii. Telefon poradzi sobie z już istniejącą strukturą IT w naszej firmie. Oferuje maksymalnie 12 współdzielonych linii, solidny koorowy wyświetlacz TFT, możliwość podłączenia wielu akcesoriów, integrację z kalendarzem Microsoft Exchange oraz współpracę zarówno ze Skype dla firm, jak również Microsoft Teams.

Seria Polycom VVX 6xx - Polycom VVX 601

To najwyższa linia telefonów biurowych. Sprzęt klasy Premium dedykowany przede wszystkim dużym firmom i najbardziej zaawansowanym direktorom, którzy cenią sobie solidność i jakość w komunikacji. Przykładowy model 601 to rozwiązanie należące do jednych z bardziej profesjonalnych na rynku. Model oferuje wszystko to co poprzednicy, ale dodatkowo wzbogacony o wiele funkcji, które zostały rozbudowane. Możemy tu chociażby programować w pełni interfejs API jeszcze bardziej personalizując urządzenie dla nas, po połączeniu z innymi urządzeniami będziemy mogli również kontrolować rozmowy video za jego pośrednictwem.

Technologia Polycom HD Voice

To specjalna technologia, której używa firma Poly do zapewnienia najlepszego jakościowo dźwięku. To właśnie dzięki owej technologii powstała legendarna jakość dźwięku, do której wiele firm konkurencyjnych nadal dąży. Dzięki HD Voice używanie telefonu konferencyjnego od Poly znacząco przekracza możliwości i doznania wynikające z używania zwyczajnych telefonów czy innych rozwiązań.