Post

Co oferuje Poly Studio i kiedy warto je kupić?

Zorganizowanie konferencji, zwłaszcza w formie video wydaje się być zadaniem trudnym i karkołomnym. Gdy zajmujemy się tym pierwszy raz, rzeczywiście tak może być. Intuicyjnie wiemy czego nam potrzeba. Będą to monitory, głośniki, mikrofony, odpowiednie łącze internetowe lub też linia VoIP. Do tego sala konferencyjna i wydaje się, że można rozpoczynać konferencję. To dość sporo zadań organizacyjnych, które często powierzane są firmom z zewnątrz. To z kolei generuje dodatkowe i całkowicie zbędne koszty organizacyjne w naszej firmie. Wystarczy zakupienie urządzenia konferencyjnego typu all in one – takim urządzeniem jest sprzęt z linii Poly Studio.

Poly Studio – czym jest?

To najprościej mówiąc urządzenie konferencyjne, które pozwoli na przeprowadzenie spotkania w formie video. Prościej się nie da! Urządzenie Poly to zintegrowany sprzęt, pozwalający na ekspresowe działanie, bez konieczności długotrwałej konfiguracji czy też instalacji. Skonfigurowanie odbywa się w kilku prostych krokach, a już po chwili możesz cieszyć się nieskazitelną jakością audio i video w czasie Twojego spotkania online. Poly Studio współpracuje ze wszystkimi popularnymi i powszechnie używanymi na rynku technologiami, dzięki czemu bez problemu podłączysz go w każdej sali. Dodatkowo nie wymaga do pracy komputera. Poly Studio jest kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami. To chociażby monitory, rzutniki, panele dotykowe do zarządzania konferencją czy też telefony SIP.

Przede wszystkim najlepsza technologia

Poly od lat w swoich rozwiązaniach stawia na najlepsze rozwiązania technologiczne z obecnych w danej chwili na rynku. To marka chętnie samodzielnie wyznaczająca trendy. Nie inaczej jest w przypadku urządzenia Poly Studio, które dedykowane jest wszystkim osobom, które wymagają przede wszystkim jakościowych rozwiązań technologicznych, mających na celu poprawę komfortu komunikacyjnego w firmie lub organizacji.

Poly Studio X – seria urządzeń najwyższej klasy

Obecnie w serii X bardzo popularnymi modelami są x30 oraz x50. Pierwsze rozwiązanie dedykowane jest mniejszym firmom, gdzie konferencje przeprowadza się w grupach maksymalnie 4 osobowych, natomiast model x50, to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na uruchomieniu konferencji video w grupie nawet 8 osób jednocześnie. Modele nieznacznie różnią się również swoimi parametrami technicznymi. X30 to 4 krotny zoom kamery, a model x50 oferuje 5 krotne przybliżenie. Wyższa wersja to także dźwięk stereofoniczny w przeciwieństwie do wersji nieco słabszej, a dodatkowo pozwala ona na stosowanie maksymalnie 2 monitorów, podczas gdy X30 umożliwia podłączenie jedynie jednej sztuki.

Podsumowanie możliwości Poly Studio - ekspresowa instalacja - bardzo schludny wygląd - funkcja kadrowania twarzy w czasie rzeczywistym - zestaw mikrofonów kierunkowych - dedykowany do średnich i dużych sal konferencyjnych - nie ma konieczności używania komputera osobistego - praca w chmurze poprzez aplikację Poly Video App