Domy piętrowe - projekty dla wymagających

Domy piętrowe – projekty dla wymagających

Domy piętrowe to specyficzna grupa budynków, ciesząca się sporą różnorodnością. Prezentujemy Wam kilka szczególnie ważnych dla nas projektów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem wśród dotychczasowych Klientów. Jeśli jesteście na etapie rozważania podobnej inwestycji, nasze projekty na pewno przypadną Wam do gustu.

Budynek wielorodzinny

To bardzo nowoczesny projekt zakładający powstanie mieszkań dla wielu rodzin. To budynek podpiwniczony, posiadający przedsionek, klatkę schodową, garaż i cztery komórki lokatorskie w każdym segmencie. Na parterze znajduje się wiatrołap i hall, zaś na pierwszym piętrze mieszczą się cztery mieszkania, różniące się nieco między sobą liczbą oraz układem pomieszczeń. Drugie i trzecie piętro budynku wyglądają podobnie jak pierwsze piętro.

Narama – budynek noclegowy

Jeżeli interesuje Cię projekt budynku o charakterze turystyczno-noclegowym, to Narama będzie strzałem w dziesiątkę. Model ten posiada liczne atrakcje turystyczne, które zapewnią dobrą zabawę Twoim gościom przez okres całego roku. Projekt zakłada budowę basenu, ogrodu zimowego, dwóch tarasów oraz dwunastu pokoi wyposażonych w łazienki. Dogłębnie przemyślana konstrukcja jest gwarancją satysfakcjonującej eksploatacji budynku. Budynek posiadać będzie dwuspadowy dach, przylegający do części rekreacyjnej, zaś jego nieskomplikowana konstrukcja i kolektory słoneczne pomogą chronić środowisko naturalne oraz obniżą w odczuwalny sposób koszty utrzymania domu.

Działoszyn – luksus w nowoczesnym wydaniu

To projekt domu, który wymaga nieco większej działki, dobrze sprawdzi się na przedmieściach, w otoczeniu dobrze zaplanowanego ogrodu. Działoszyn jest projektem skierowanym do osób ceniących nowatorskie rozwiązania, nowoczesny styl i luksus w najlepszym wdaniu. Projekt zakłada niebanalną formę budynku, przeszklenia dodające mu lekkości, przestrzeni i światła, oraz optymalne nasłonecznienie wnętrz. Jeśli chodzi o bryłę domu, to posiada geometryczna formę prostopadłościanu, przeszklonego przeszklonym wykuszem oraz półokrągłym wysunięciem, w którym mieści się klatka schodowa. Dopełnieniem aranżacji jest świetlik będący częścią stropodachu.
Dzałoszyn posiada aż trzy kondygnacje, wyznaczające strefy funkcjonowania jego mieszkańców. Zasadniczym atutem projektu jest wyposażenie części piwnicznej w kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, który pozwoli mieszkańcom i ich gościom na chwile wytchnienia i relaksu.
Poziom podpiwniczenia mieści w sobie hall, korytarz, WC, pralnię, kotłownię, garaż, barek, saunę, natrysk, pomieszczenie wypoczynkowe oraz salę gimnastyczną. Na parterze mieści się ganek, wiatrołap, WC, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, gabinet oraz hall i klatka schodowa. Dzięki temu, iż salon łączy się z jadalnią, otwartą kuchnią i hallem uzyskano efekt przestronności oraz lepszego oświetlenia budynku, co wpływa radykalnie na jakość samopoczucia mieszkańców. Na piętrze mieści się hall, łazienka, sporych rozmiarów garderoba, oraz trzy przestronne sypialnie.

Skotniki – prosta bryła w nowoczesnej interpretacji

Projekt Skotniki opiera się na prostej bryle, wyróżnia się jednak oryginalnymi dodatkami architektonicznymi, czemu zawdzięcza swój niebanalny charakter. Posiada przeszklony wiatrołap, wzbogacony został również przesunięciem części ścianki wieńczącej budynek do góry, tak aby uzyskać w ten sposób kształt trójkąta. Zabieg ten dodał całości projektowanego budynku, dużej lekkości oraz wyraźnie podkreślił jego wyjątkowy charakter. Atutem domu Skotniki jest pokrycie go stropodachem posiadającym odwodnienie wewnętrzne, co wyeliminowało konieczność zastosowania w tym projekcie rynien zewnętrznych. Ten doprawdy niebanalny model przyciągnie uwagę klientów poszukujących prostych form, w nowych, nieoczywistych odsłonach, ceniących sobie wygodę i funkcjonalność, ale też wysublimowany smak.

Prezentowane powyżej projekty demonstrują wyraźnie różnorodność naszej ofert, zapraszamy Was do bliższego zapoznania się z projektami domów wielopiętrowych. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi architektami, którzy na Wasze życzenie podpowiedzą jaki projekt będzie najbardziej pasował do Waszych oczekiwań.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *