Domy z poddaszem - estetyczne i funkcjonalne

Domy z poddaszem – estetyczne i funkcjonalne

Domy z poddaszem to kategoria bardzo dla nas wyjątkowa, dlatego stworzyliśmy imponującą liczbę aż 350 projektów, charakteryzujących się dużą różnorodnością. Dzięki temu osoby posiadające bardzo rozbieżne gusta architektoniczne, znajdą satysfakcjonujące rozwiązania i projekty domów, które będą spójne z ich oczekiwaniami i wyobrażeniami o domu idealnym. Domy z poddaszem dają możliwość wygodnego podzielania stref codziennego funkcjonowania, co wpływa na wzrost komfortu domowników. Atutem naszych projektów jest możliwość odłożenia decyzji o przeznaczeniu poddasza na czas późniejszy. Możecie przeznaczyć je zarówno na pomieszczenia gospodarcze, jak też na część użytkową.

Projekt domu Lubczyk

Ten projekt posiada stosunkowo niedużą powierzchnię, charakteryzuje się jednak optymalnym jej wykorzystaniem. Jest ekonomiczny w utrzymaniu i wygodny w użytkowaniu. Przy doborze elewacji doradzamy wybór neutralnych, raczej naturalnych kolorów. Projekt zakłada również miejsce na garaż, pozwalający na parkowanie jednego samochodu. Bryła budynku posiada wiele przesunięć, równoważonych przez minimalistyczne elewacje. Połać dachowa została wzbogacona lukarnami , umożliwiającymi umieszczenie na poddaszu trzech balkonów, z których jeden pełni rolę zadaszenia nad głównym wejściem do domu.
Na parterze mieszczą się: wiatrołap, garderoba, hall, łazienka, kotłownia/pralnia, pokój dzienny, kuchnia i garaż. Część parterowa stanowi typową strefę dzienną. Widny salon posiada kominek wprowadzający pełen ciepła klimat oraz wyjście na taras, idealnie nadający się do spędzania wolnego czasu. Położenie kuchni daje możliwość, otworzenie jej na pokój dzienny poprzez skrócenie lub usunięcie ścianki działowej. Poddasze posiada dobrze zaplanowaną strefę nocną. Znajdują się tutaj cztery sypialnie, korytarz i łazienka z wanną narożną. Trzy z pokoi posiadają wyjście na balkon.

Projekt domu Rędziny

Rędziny to projekt domu posiadającego dwie kondygnacje. Charakteryzuje się prostą konstrukcją, pokrytą dwuspadowym dachem. Jest to bardzo przytulny, pełen uroku projekt, który zadowoli wszystkich, ceniących sobie ciepło domowego ogniska. Nieskomplikowany plan jest dużym atutem Rędzin, ponieważ umożliwia szybką budowę i nie generuje nieprzewidzianych kosztów, jest też ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Spełnia on kryteria domu energooszczędnego, ponieważ posiada niewielką powierzchnię, dobrze zaprojektowaną kotłownię oraz garaż przylegający do boku budynku, który dzięki swemu położeniu nie pochłania energii przeznaczonej na ogrzewanie domu. Kolejną mocną stroną tego modelu jest przemyślany układ pomieszczeń, który gwarantuje komfort i funkcjonalność.
Na parterze domu znajduje się wiatrołap, korytarz, schody, WC, kotłownia, garaż, pokój dzienny i kuchnia. Rozwiązaniem, które bardzo przypadło do gustu wielu naszym Klientom jest umieszczenie w ramach bryły budynku pokaźnych rozmiarów tarasu, ukrytego częściowo w podcieniu poddasza. To doskonałe miejsce na rodzinne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz na chwile wytchnienia po ciężkim dniu.
Poddasze jest wyposażone w łazienkę i wygodne, pełne światła pokoje, posiadające zarówno okna fasadowe, jak i połaciowe. Dwa z pokoi mają bezpośredni dostęp do balkonu, zaś w przestronnym korytarzu znajduje się wnęka, będąca doskonałym miejscem na szafę.

Projekt domu Gąski 2

Gąski 2 to projekt domu posiadającego poddasze, nawiązującego swoim stylem do małych willi. Jest to bardzo interesujący projekt, przykryty czterospadowym dachem, oraz bogatą w zdobnictwo elewacją frontową. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest znajdująca się po stronie elewacji ogrodowej weranda, ciągnąca się na całej długości budynku, stanowiąc oprócz miejsca do wypoczynku, wspaniałą ozdobę projektu. Od strony elewacji frontowej znajduje się robiący wrażenie ryzalit, dodający jej elegancji i wykwintnego charakteru. Jedna z elewacji bocznych nie posiada okiennic, dzięki czemu dom można przybliżyć maksymalnie do granicy działki.
Parter budynku posiada przedsionek, hall, jadalnię, pokój dzienny, kotłownię, łazienkę i kuchnię. Z przedsionka wiodą schody na poddasz, gdzie mieści się hall, cztery pokoje, dwie garderoby i łazienka.

Domy z poddaszami stanowią bardzo szeroką grupę projektów w naszej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów. Naszym hasłem jest ciągły rozwój oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania naszych odbiorców.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *