Idealny fotel biurowy. Xenon Net 101STL firmy Profim.

Idealny fotel biurowy. Xenon Net 101STL firmy Profim.

Profim to jedna z polskich firm, której wizytówką są doskonałej jakości meble biurowe, a zwłaszcza krzesła i fotele obrotowe. Jej niezawodne, trwałe i niezwykle ergonomiczne produkty wzbogacają przestrzeń biurową, czyniąc ją funkcjonalnym miejscem pracy. Katalog produktów firmy Profim jest bardzo szeroki. Szczególne miejsce zajmuje w nim kolekcja Xenon Net.

Kolekcja Xenon Net
Profim stworzył kolekcję Xenon Net z myślą o wymagających użytkownikach krzeseł obrotowych. Postawiono w niej przede wszystkim na najnowsze rozwiązania ergonomiczne, jednak podobnie, jak w innych projektach, zadbano również o ciekawy design i estetykę wykonania siedzisk. Xenon Net jest krzesłem podstawowym, bazą, która została rozbudowana o różnorodne funkcjonalności i elementy.

Podstawowa wersja fotela została wyposażona we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje umożliwiające komfortową pracę przy biurku. Cena modelu Xenon Net w stosunku do jego jakości jest wyjątkowo atrakcyjna. Dzięki temu to najnowocześniejsze krzesło pracownicze jest dostępne dla wszystkich, którym zależy na komforcie pracy.

Największym atutem fotela jest jego ergonomia. W przypadku Xenon Net nie jest ona jedynie pustym sloganem. W modelu stworzono między innymi innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ułatwia ono przyjęcie optymalnej pozycji ciała w trakcie pracy. Krzesło posiada również podłokietniki z regulacją nakładki, zapewniające podparcie przedramionom i odciążające kręgosłup.

W modelu zastosowano dwa rodzaje mechanizmów. Mechanizm synchro zapewnia płynną i szybką regulację nacisku oparcia. Z kolei mechanizm synchro self pozwala na automatyczne dostosowanie krzesła do ciężaru użytkownika. Ta opcja jest niezwykle wygodna i nie powoduje konieczności regulacji fotela.

Fotel Xenon Net 101STL
Fotel Xenon Net 101STL jest fotelem obrotowym z wysokim oparciem siatkowym. Posiada specjalne podparcie lędźwiowe, zapewniające komfortową pracę. Posiada możliwość regulacji wysokości siedziska oraz mechanizm automatycznego dostosowania sprężystości odchylenia do ciężaru osoby siedzącej. Model ten wyposażony został w funkcję wysuwu siedziska. Siedzisko umieszczono na pięcioramiennej, solidnej bazie, która sprawia, że fotel jest z jednej strony bardzo stabilny, z drugiej zaś mobilny.
Model prezentuje się niezwykle ciekawie i elegancko. Siatka zastosowana do budowy oparcia stanowi interesujący akcent i sprawia, że fotel zyskuje na lekkości. Xenon Net z pewnością wzbogaci nowoczesne przestrzenie biurowe oraz domowe gabinety.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *