Krzesło Iso Wood TR-XX firmy Nowy Styl. Doskonały wybór do sali konferencyjnej.

Krzesło Iso Wood TR-XX firmy Nowy Styl. Doskonały wybór do sali konferencyjnej.

Sala konferencyjna to jedno ze strategicznych miejsc w każdej firmie. To tutaj odbywają się spotkania z kluczowymi klientami, trwają negocjacje z kontrahentami, budowane są strategie firmy. Sala konferencyjna bardzo często jest miejscem szkoleń i warsztatów dla pracowników. Odpowiednie wyposażenie tego pomieszczenia jest, więc kwestią kluczową. Meble przeznaczone do sali konferencyjnej powinny być komfortowe, ergonomiczne oraz funkcjonalne. Przedstawiamy jeden z modeli krzeseł, który spełnia wszystkie warunki, aby być idealnym meblem konferencyjnym. To produkt Iso Wood TR-XX Black firmy Nowy Styl, lidera na rynku krzeseł i foteli obrotowych.

Co wyróżnia model Iso Wood TR-XX Black?
Siedzisko i oparcie krzesła zostało wykonane ze sklejki bukowej. Dzięki temu krzesło zyskało bardzo naturalny, niemal surowy wygląd. To ogromny plus. Model Iso Wood TR-XX Black jest, bowiem bardzo uniwersalny i pasuje do pomieszczeń o różnym stylu oraz charakterze. Stalowa rama stanowi dopełnienie jego minimalistycznego wyglądu.

Krzesło sprawdzi się w pomieszczeniach konferencyjnych przede wszystkim za sprawą drewnianego pulpitu, który może służyć zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym. Jest bardzo wygodny do robienia notatek. Poza tym, kilka krzeseł można z łatwością połączyć w jeden rząd wykorzystując łącznik Iso Link. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć salę konferencyjną o układzie teatralnym z rzędami krzeseł. Krzesło uzyskało pozytywną opinię Instytutu Medycyny Pracy, jako produkt spełniający wszelkie normy ergonomiczne.

Jest nie tylko wygodne, ale i łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy wilgotna szmatka, aby przetrzeć siedzisko, oparcie i ramę. Ogromnym atutem tego modelu jest także jego wytrzymałość. Posiada on Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Pamiętajmy o tym, że krzesła stanowiące wyposażenie sal konferencyjnych czy szkoleniowych są bardzo intensywnie eksploatowane. Powinny być, zatem trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia.

W modelu tym istnieje opcja zamontowania specjalnego metalowego koszyka, w którym uczestnicy szkoleń czy konferencji mogą umieścić wszelkie potrzebne materiały albo swoje prywatne rzeczy. To rozwiązanie dodatkowo zwiększa funkcjonalność modelu Iso Wood TR-XX Black.

Trudno o lepszy wybór dla osób poszukujących solidnych i komfortowych krzeseł do sali konferencyjnej lub szkoleniowej. Ten produkt polskiego producenta odznacza się bardzo wysoką jakością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *