Kwiaty za darmo w Warszawie – gdzie powinniśmy ich szukać?

Kwiaty za darmo w Warszawie – gdzie powinniśmy ich szukać?

​Nie każdy, kto lubi kwiaty i chce mieć ich naprawdę wiele, może pozwolić sobie na ich zakup. Zwłaszcza jeżeli interesują nas okazy nietypowe, to może okazać się, że ich zakup to setki złotych. Na szczęście, jeżeli tylko chcemy, pod Warszawą czekają na nas liczne kwiaty, i to zupełnie za darmo.

Miejscem, gdzie je znajdziemy, jest Punkt Adopcji Roślin w podwarszawskiej Galerii Łomianki. To właśnie tutaj mieszkańcy nie tylko Łomianek, ale i Warszawy i okolic, przywożą kwiaty, których już nie chcą lub nie mogą dalej ich posiadać.

Przeprowadzka lub zmiana mieszkania na mniejsze, pojawienie się dzieci, a może zwierząt, zbytni rozrost roślin lub wręcz przeciwnie, sytuacja, w której rośliny po prostu marnieją, alergie czy inne zdrowotne problemy, a nawet brak czasu do tego, by kwiatami się zajmować – wszystko to sprawia, że wiele osób decyduje się na oddawanie swoich kwiatów.

Często nie mają one jednak czasu, by samodzielnie szukać kogoś, kto kwiaty czy rośliny przygarnie. Nie może więc dziwić, że kończą one często właśnie w Punkcie Adopcji Roślin – to właśnie tutaj mogą zostawić je szybko i sprawnie.

Sprawia to, że na miejscu czeka na nas naprawdę wiele wspaniałych okazów. Jeżeli chcemy je zobaczyć, wystarczy przyjechać do Łomianek i odwiedzić Współdzielnię, w ramach której działa Punkt Adopcji Roślin.

Więcej o Punkcie można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Łomianki.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *