Lampy masztowe

Lampy masztowe

Decydując się na zmianę oświetlenia w naszym ogrodzie, warto podejść do tego zadania z wcześniej przygotowanym planem. Powinien on uwzględniać koszty, jakie jesteśmy w stanie ponieść na zmianę oświetlenia oraz punkty najważniejsze dla nas, które dotychczas były zbyt słabo oświetlone i chcemy ten stan rzeczy zmienić.

W sklepach mamy ogromny wybór różnego rodzaju lam. Nie różnią się tylko kształtem lub kolorystyką. Sklepy oferują nam m.in. lampy masztowe bardzo przydatne do oświetlania dużych powierzchni, lampy podwieszane czy też konkiety montowane na elewacji budynków. W sklepach oświetleniowych znaleźć możemy też różne ciekawe rozwiązania np. kostkę brukową z zamontowanymi diodami led, która doskonale nadaje się do doświetlania podjazdów do garażu lub taśmy LED, które z powodzeniem możemy wykorzystać do osiągnięcia delikatnego i nastrojowego oświetlenia w sypialni.

Posiadacze bardzo dużych ogrodów nie mają wyjścia i powinni skorzystać z bardzo wydajnych i kosztownych zarazem lamp masztowych. Jest to bardzo popularne rozwiązanie stosowane także w przestrzeni publicznej jak parki czy chodniki. Lampy masztowe produkowane są w różnych odmianach i kolorystykach. Znajdziemy także lampy do samodzielnego pomalowania. Dzięki temu będziemy mogli dostosować kolory lamp do naszego ogrodu i innych elementów w nim umieszczonych. Bardzo popularnym modelem lamp masztowych jest Cordoba II. Jest to wykonany z aluminium bardzo wytrzymały zestaw, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Dodatkowo do tego modelu dokupić możemy pasujące stylistycznie lampy kinkietowe oraz wiszące lampy ogrodowe. Innym bardzo popularnym modelem jest model Kule Classic. Tutaj do wyboru mamy kilka wersji m.in. z jedną, z dwiema lub z większą ilością kul. Jest to bardzo dobra forma oświetlenia, gdyż światło w kloszu rozprowadzane jest równomiernie w każdą ze stron. W każdej kuli możemy zamontować żarówkę o gwincie E27 o mocy do 60W. Jest to wystarczająca moc do oświetlenia nawet sporych ogrodów z dużą ilością drzew i krzewów.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *