Narożnik z funkcją spania - uniwersalny produkt w każdym domu

Narożnik z funkcją spania – uniwersalny produkt w każdym domu

Zapewne większość z Was posiada lub posiadała w domu narożnik z funkcją spania. To zwykła konstrukcja składana, która pozwala na pomieszczenie od czterech do ośmiu osób. Doskonale sprawdza się przy okazji spotkania rodzinnego, imprezy czy obiadu. Narożnik po rozłożeniu będzie pełnił rolę dużego łóżka i będzie mógł pomieścić nawet dwie dorosłe osoby i jedno dziecko. Tak uniwersalny produkt powinien się znajdować w każdym domu. O tym jak wybrać odpowiedni narożnik dowiecie się poniżej.

Po co Ci w domu narożnik?

Narożniki mają wiele ciekawych funkcji, które mogą zwiększyć komfort podczas, np: oglądania telewizji. Mowa o możliwości rozłożenia go tak, aby głowa oglądającego oparta była o narożnik, a nogi – o wygodny stelaż lub zwykły fotel (może być nawet pufa). Dodatkowym plusem jest materiał, który zazwyczaj pokrywa cały narożnik: może to być derma lub prawdziwa skóra. Rzadko wybiera się modele z zamszu lub innego materiału. Producenci zwyczajnie rezygnują z nich na rzecz innych.

Ile to kosztuje? I gdzie kupić?

Narożnik można kupić w większości sklepów z meblami. Ich cena nie powinna przekraczać 1500 złotych, jeśli chcemy nabyć produkt na bazie dermy. Uważamy, że przy produktach o wartości powyżej 3000 złotych nie będzie mowy o innym tworzywie, niż skóra. Mając do wydania takie fundusze warto rozglądnąć się za czymś skórzanym. Nie dość, że taki narożnik będzie się prezentował lepiej, to ponadto zapewni sprawniejsze „oddychanie” środka, jeśli zaimplementowana skóra będzie pochodzenia Porsche lub Ferrari.

Uniwersalny produkt w Twoim domu

Narożniki są uniwersalnymi produktami i warto się nimi interesować. Mogą skutecznie zastąpić zastawę stołową z krzesłami, a dodatkowo umożliwia funkcję spania. Polecane zwłaszcza osobom mieszkającym w niewielkich domach. Przy okazji większej imprezy lub spotkania nie będziecie się już martwić o przenocowanie swoich gości.

A Wy? Co sądzicie o narożnikach? Cenicie je za możliwości, a może w ogóle się Wam nie podobają? Czekamy na Wasze odpowiedzi pod tematem!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *