Oświetlenie zewnętrzne - latarnie i lampy ogrodowe

Oświetlenie zewnętrzne – latarnie i lampy ogrodowe

Ogród stanowi dla nas miejsce odpoczynku i relaksu. Bardzo często, urządzane są w nim grille i spotkania ze znajomymi. Oczywiście, wszystko odbywa się w porze ciepłej, kiedy mamy chłodne wieczory i gorące dni. Ciężko jednak cokolwiek w ogrodzie urządzić, kiedy zapada zmierzch. Warto więc pomyśleć o oświetleniu.
Odgrywa ono ważna rolę w naszym ogrodzie. Służy nie tylko jako ozdoba, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, możemy także stworzyć w naszym ogrodzie niepowtarzalny klimat. Trzeba jednak wiedzieć, jak dobrać źródło światła. Jeśli marzy nam się klimat romantyczny, to stawiamy na światło rozproszone o ciepłej barwie. Chcąc zaś stworzyć ogród tętniący życiem, wybieramy światło jasne i zimne. Pozostaje jeszcze kwestia dobory odpowiedniej mocy światła, a także rodzaju jego źródła. Co więcej, w sklepach mamy ogromny wybór tego typu elementów. Komu więc warto zaufać, aby ogród wyglądał pięknie, a światło było nie tylko takie jak tego wymagamy, ale także długo nam służyło?
Firma godna zaufania
Warto wybrać lampy od takiej firmy , która ma nie tylko dobrą opinię, ale także bogatą ofertę. Zwróćmy wiec uwagę na te, które produkują swoje wyroby wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Firma SU-MA wytwarza swoje produkty ze stopów aluminium i stali nierdzewnej. Te z aluminium pokrywane są dodatkowo powłokami ochrono – dekoracyjnymi o najwyższej jakości. . Dzięki temu, są to materiały, które nie poddają się złym warunkom atmosferycznym. Na jakie kolory możemy liczyć podczas kupna? W ofercie znajdują się kolory: czarny, biały, aluminium jest uzupełniane patynami, które mają barwę mosiądzu, srebra, zieleni, miedzi. Każdy z kolorów jest dodatkowo zabezpieczony lakierem bezbarwnym dwuskładnikowym. Są to produkty wysokiej jakości , a więc posiadają odpowiednie europejskie normy i objęte są gwarancją na 3 lata.
Wybór oświetlenia
Nowoczesne domy z ogrodami najczęściej ozdabiane są światłem zimnym. Do tej samej zasady się stosujemy jeśli w naszym ogrodzie mamy rośliny w większości egzotyczne. Gdzie zaś sprawdzi się ciepłe światło? Najlepiej takie zamontować w ogrodach tradycyjnych, gdzie budynek jest wykonany z cegły lub kamienia. Aby podświetlić rośliby wybrać możemy najlepiej żarówki o naturalnej barwie światła. Jaki lampy ogrodowe są wybierane najczęściej przez konsumentów? Są to: reflektory, kinkiety, słupki, latarnie ogrodowe, lampy pływające oraz nawierzchniowe.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *