Przegląd łóżek piętrowych dla dzieci

Przegląd łóżek piętrowych dla dzieci

Nowoczesne, piętrowe łóżka nie przypominają modeli sprzed kilku lat. Nie muszą też pełnić roli łóżka do spania dla dwóch lub trzech osób. Często jest to konstrukcja nastawiona na sprawienie dziecku frajdy, bowiem większość modeli posiada zjeżdżalnie, drabinki oraz mnóstwo innych akcesoriów, które umilą czas przed snem i z samego rana. Postanowiliśmy zrobić delikatny przegląd i przybliżyć Wam kilka modeli łóżek, które powinny Was zainteresować. Zapraszamy do lektury.

Łóżko z wieżą FLO

Wpiszcie sobie powyższy śródtytuł do wyszukiwarki Google, aby mieć wgląd do tego modelu łóżka. Prezentuje się dziecięco, ale na swój sposób bardzo prestiżowo. Osadzony na mocnym stelażu zapewni Twojemu dziecku maksymalny komfort w czasie snu. Wieża skonstruowana z lekkiego, ale odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa, które sprawi, że łóżko będzie dodatkowo wzmocnione. Warto dodać, że całość kosztuje niewiele poniżej 900 złotych, czyli rozsądne pieniądze.

2 – osobowe łóżko SAM

To jedna z ciekawszych i tańszych propozycji dla dzieci. Łóżko zostało osadzone na standardowym stelażu i obudowane drewnem sosnowym, lakierowanym. Cała konstrukcja pozwala na spokojny sen dwóm osobom. Warto dodać, że 2 osobowe łóżko SAM kosztuje niewiele ponad 600 złotych, co nie będzie wielkim wydatkiem. Producent zapewnia 24 – miesięczną gwarancję, ale znając odporność sosny – podejrzewamy, że konstrukcja będzie służyć dużo dłużej, niż 24 miesiące.

A może model z biurkiem?

W sieci możemy też nabyć łóżka piętrowe z zabudowanym biurkiem. To bardzo fajne rozwiązanie dla tych dzieci, których pomieszczenie nie przekracza 16 metrów kwadratowych powierzchni. Takie łóżko składa się bardzo szybko, a gdy chcemy pracować przy biurku – jednym ruchem ręki wysuwamy konstrukcję do przodu.

To już wszystko na dziś. Jeśli chcecie zapewnić swoim dzieciom odpowiedni sen, zabawę lub komfort – zadbajcie o łóżko piętrowe. Jesteśmy przekonani, że Wasze dzieci będą zachwycone takim prezentem!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *