Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie dużej firmy bez sali konferencyjnej. To w końcu tutaj odbywają się ważne spotkania z klientami, pracownikami, kandydatami na konkretne stanowiska oraz z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Oznacza to, że sala taka jest również wizytówką firmy. Jej aranżacja powinna być dostosowana do charakteru całego biura, rodzaju działalności i charakteru spotkań odbywających się w pomieszczeniu. Wybór mebli jest więc bardzo istotną kwestią dla każdego przedsiębiorcy.

Urządzanie sali konferencyjnej może być uciążliwe, jeśli sami chcemy skompletować całe wyposażenie. Najlepiej odwiedzić profesjonalną stronę internetową, jak Formy Użytkowe, na której możemy dokładnie przejrzeć ofertę, zobaczyć jak wyglądają meble i przeczytać o ich specyfice. Kolejną zaletą jest cena i dostawa na miejsce. Zapraszamy więc do krótkiego przeglądu oferty Form Użytkowych.

Krzesła
Jeśli interesują Cię modułowe rozwiązania, zdecyduj się na krzesła AMIGO firmy Nowy Styl. Zastosowano w nich funkcjonalną metodę łączenia na stałe za pomocą zaczepów w wersji CLICK. Siedzisko wykonane z polipropylenu posiada antypoślizgową powierzchnię, co sprawdza się w trakcie długich szkoleń. Jeśli sala konferencyjna będzie udostępniania na różnego rodzaju szkolenia i wykłady, warto zainwestować w krzesła z pulpitem. Wspomniana już firma Nowy Styl oferuje krzesła BETA TR, do których zamocowano czarne pulpity z tworzywa sztucznego dla prawo lub leworęcznych. Ta sama firma proponuje również bardziej designerskie rozwiązania, jak krzesło HELLO! Jego miękkie i tapicerowane siedzisko o intensywnym kolorze sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru i będzie prezentować się bardziej prestiżowo i nowocześnie. Nie zawsze jednak prezencja jest naszym priorytetem, ale funkcjonalność, co może wynikać ze zmiennego przeznaczenia sali konferencyjnej. Wówczas dobrze zastosować krzesła K5 firmy HALMAR, które po zakończonym wydarzeniu możemy szybko złożyć i odstawić pod ścianę.

Stół
Pamiętaj, że stół przeznaczony do sali konferencyjnej powinien być przede wszystkim solidny tak, aby służył firmie przez wiele lat. Mebel ten stanowi centralny punkt sali konferencyjnej. W zasadzie wybiera się spośród stołów okrągłych lub prostokątnych. Ten pierwszy postrzegany jest jako niehierarchiczny symbol wspólnego działania. Z kolei stół prostokątny pozwala od razu ustalić panującą w sali hierarchię, co można wykorzystać podczas biznesowych negocjacji. Zajmując miejsce przy krótszym boku, podkreślamy naszą dominującą pozycję.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *