Urządzanie gabinetu prywatnego

Urządzanie gabinetu prywatnego

Prowadząc własną działalność musimy zwracać uwagę na każdy detal, który może przyczynić się do naszego sukcesu. Elementem niezwykle ważnym w budowaniu naszej pozycji jest na pewno wygląd prywatnego gabinetu. To w końcu tutaj przyjmujesz stałych i potencjalnych klientów, ważne jest więc, aby wnętrze prezentowało wszystkie cechy, z jakimi ma kojarzyć się Twoja działalność. Ma zatem zaświadczać o Twoim profesjonalizmie, dobrym guście, zorganizowaniu, nawiązaniu do tradycji lub podkreśleniu nowoczesności. Osiągniesz to tylko poprzez dobór odpowiednich mebli.

Od tego jak urządzisz swój gabinet, zależy jak będą postrzegać Cię klienci i pracownicy. Wnętrze to ma wysyłać konkretny komunikat w zależności od pozycji i statusu, jaki chcesz przyjąć. Dobór mebli to zatem bardzo ważna decyzja, której lepiej nie podejmować pochopnie. Najlepiej jeśli na początku określisz w jakim typie ma być urządzony gabinet – tradycyjnym, funkcjonalnym czy nowoczesnym. Potem możesz dobierać pod niego meble, przeglądając ofertę sklepu internetowego, jak Formy Użytkowe. Oto kilka ciekawszych produktów.

Biurka
To niezbędny element prywatnego gabinetu. W końcu to przy nim wykonujemy swoją pracę, zarządzając firmą. Będziemy zatem potrzebowali mebla wytrzymałego i reprezentatywnego. W wersji tradycyjnej biura, najlepiej sprawdzi się proste biurko drewniane jak SVENBOX CLASSIC, którego naturalny materiał wzbudza zaufanie. Praktyczni przedsiębiorcy mogą postawić na biurko Z-LINE CHROM MAIN DESK firmy UNIQUE. Wykonany z hartowanego szkła blat jest niezwykle odporny, a solidną i mocą konstrukcję zapewniają nóżki z chromowanej stali o możliwości regulacji wysokości. Nowoczesny gabinet stawia na proste i geometryczne biurka jak model DEAL firmy D2.

Fotele
Tradycyjnie urządzone biuro wcale nie musi oznaczać antyków i ciężkich dębowych mebli. Wystarczy, że wybierzemy takie, które wykonane są z drewna i posiadają klasyczne zestawienia kolorystyczne. Jeśli chodzi o fotele biurowe to polecamy model MANAGER firmy BAKUN. Cóż kojarzy się bardziej tradycyjnie od skóry i drewna? Dodatkowo klasyczna forma fotela i tapicerowane siedzisko sprawiają, że jest on wyjątkowo wygodny. Jeśli stawiasz na funkcjonalizm, wybierz fotel QUATRO HRU R2C firmy Nowy Styl. Ten ergonomiczny fotel posiada mechanizmy regulujące, które pozwolą na utrzymanie prawidłowej pozycji ciała podczas długiego dnia pracy. Z kolei fani nowoczesności mogą wybrać designerski fotel BUTTERFLY marki HALMAR. Jego niekonwencjonalne wzornictwo przykuje uwagę klientów, dając świadectwo o Twojej kreatywności i odwadze. Wygodne siedzisko obite tkaniną zapewni dodatkowo wysoki komfort pracy.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *