Walentynkowa kolacja - jak wykonać oświetlenie?

Walentynkowa kolacja – jak wykonać oświetlenie?

Choć do Walentynek jeszcze sporo czasu, zakochani już teraz powinni zaplanować ten wieczór tak, aby zaskoczyć swoją drugą połówkę na lata. O sztuce gotowania, ubierania i dekorowania stołów nie będziemy dzisiaj pisać. Uważamy, że najważniejszym elementem romantycznej kolacji jest oświetlenie, bowiem stwarza odpowiedni nastrój i pozwala się wyciszyć, zająć po prostu sobą. W sieci niewiele jest artykułów na ten temat, dlatego przygotujcie się do lektury, bo będzie mocno czerwono!

Zrób to sam!

Choć pisać będziemy o oświetleniu, wiele elementów tego artykułu może sprawić, że urośniecie w oczach swojej ukochanej. Gdy zaplanujesz już kolację, musisz zadbać o atmosferę. Choćbyś był najgorszym kucharzem – nie ma to znaczenia dla Twojej kobiety, bo atmosfera załatwi wszystko! Przygotuj się, że będziesz musiał się trochę nagimnastykować, ponieważ samemu przygotujesz oświetlenie na swoją romantyczną kolację. Zaczynamy!

E.Wedel i trochę nici

Kup opakowanie cukierków E.Wedel. Jest ono w kształcie serca i ma odpowiednie wymiary, aby zaimplementować w środku oświetlenie. Gdy już zakupisz pudełko, będziesz musiał wyjąć cukierki, bo do niczego Ci się ono już nie przyda. Wydrukuj szablon serca o wymiarach mniej więcej 5 centymetrów szerokości na 7 centymetrów wysokości i po obydwu stronach pudełka postaraj się wyciąć taki otwór. Pomoże Ci najzwyklejszy nóż do konserw (autor nie żartuje – samemu spróbował tego patentu). Gdy już mamy serce w sercu, przystępujemy do części właściwej. Na całym pudełku rozprowadzamy klej, a na niego kilka szpulek nitek tak, aby pudełko wyglądało jak abażur. Gdy klej wyschnie, malujemy całość sprayem na kolor czerwony lub bordowy i dajemy na godzinę do lodówki. Po tym czasie wycinamy z nitek przygotowane wcześniej serce, a w pudełku montujemy gwint E14 z BIAŁĄ świetlówką kompaktową. Teraz wystarczy zgasić światło, uruchomić naszą romantyczną lampkę i nie przejmować się rozwojem wydarzeń 14 Lutego 🙂

Patent został sprawdzony przez jednego z Was, lecz nie będziemy wymieniać z nicków 🙂 Spróbujcie tego sami, a na pewno zaskoczycie ukochaną!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *