Wyposażenie pokoju dziecięcego

Wyposażenie pokoju dziecięcego

Pokój dla naszego dziecka powinien być urządzony tak, żeby maluch mógł w nim rozwijać się, zdobywać wiedzę, odpoczywać i bawić się jednocześnie. Lepiej nie przesadzić z ilością kolorów i wzorów, jednak zupełnie białe pomieszczenie też nie jest dobrym pomysłem. Idealny pokój będzie odzwierciedleniem dziecięcych pasji i zainteresowań. Warto zatem wprowadzać motywy i barwy, które nasz maluch lubi. Jest to jedna z zasad, jaką mamy kierować się przy wyborze wyposażenia, jednak przede wszystkim musimy pamiętać o zdrowiu i wygodzie naszego dziecka.

Sklepy internetowe są dzisiaj bardzo wygodną opcją. Dobierając wyposażenia do pokoju dziecięcego możemy usiąść z naszym szkrabem i przejrzeć razem produkty pytając się o to, które najbardziej się jemu podobają. W sklepie Formy Użytkowe znajdziemy wiele ciekawych produktów, które zamienią dziecięcy pokój w niezwykłą krainę. Oto krótka charakterystyka wybranych modeli.

Krzesło do biurka
Zakup krzesła do biurka dla naszej pociechy powinien być dokładnie przemyślany. To w końcu na nim dziecko będzie spędzać wiele godzin ucząc się i odrabiając lekcje. Warto zatem postawić na specjalnie przystosowane do tego siedziska. Dobrym rozwiązaniem jest krzesło obrotowe MINISTYLE GTP 28 firmy Nowy Styl. Jego miękkie i tapicerowane siedzisko zapewnia wysoki komfort, a oparcie i mechanizmy regulujące pozwolą trzymać właściwą postawę. Dodatkowym atutem są stałe podłokietniki oraz atrakcyjna cena. Możemy wybrać również bardziej ozdobną wersję, jak np. fotel Wing firmy Halmar, który na membranowej tkaninie oparcia posiada ozdobny wzór. Dodatkowo fotel wyposażony jest w podstawowe mechanizmy, które umożliwiają dostosowanie siedziska do ciała.

Do przechowywania
Dzieci jak to dzieci, pokój mają pełen zabawek i książeczek. Potrzebne będą zatem meble, które pomogą zorganizować cały dziecięcy asortyment. Idealnym rozwiązaniem będzie regał CABOTO 16 firmy Halmar posiadający kolorowe szufladki z tkaniny. W ten sposób dziecko będzie mogło schować swoje zabawki, a na półkach ustawić książki.

Łóżeczka
Dziecięce łóżeczko powinno być wygodne, ale również zabawne. Jeśli szukamy łóżka do pokoju zajmowanego przez dwóch braci lub siostry to najlepiej sprawdzi się łóżko piętrowe, które pozwala wygospodarować więcej miejsca. Łóżeczko SAM firmy Halmar to drewniane łóżko piętrowe z dwiema dodatkowymi szufladami. Równie praktycznym rozwiązaniem dla pojedynczego lokatora jest łóżko MAXIMA również firmy Halmar. Posiada ono szereg szuflad i skrytek, które będą stanowiły dodatkową przestrzeń do chowania rzeczy.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *