Domy jednorodzinne - najbardziej różnorodna oferta na rynku

Domy jednorodzinne – najbardziej różnorodna oferta na rynku

Domy jednorodzinne to projekty dla nas bardzo wyjątkowe, którym poświęciliśmy wiele czasu. Zależało nam na dopasowaniu naszych projektów do zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego też ich liczba jest imponująca, podobnie jak wielość podkategorii, którymi je podzieliliśmy: według ich wielkości, stylu, tego czy posiadają podpiwniczenie lub poddasze. Zróżnicowanie to było konieczne, aby jak najlepiej wpisać się w Wasze oczekiwania i wyjść im naprzeciw. Najważniejsze jest dla nas spełnienie marzeń naszych odbiorców na temat ich wymarzonych domów.

Projekt domu Konstancin 2

Projekt domu Konstancin 2 to niezwykle interesująca propozycja dla osób ceniących sobie wygodę oraz atrakcyjny wygląd. Posiada czterospadowy dach, ozdobiony trzema lukarnami balkonowymi, dzięki którym wnętrze jest dobrze oświetlone. Elewacja frontowa prezentuje nieco cofnięte wnętrze bryły budynku, co stanowi doskonałą ochronę przed deszczem.
Bryla budynku charakteryzuje się regularnym kształtem, posiada wykusz w części elewacji bocznej, który wpływa na powiększenie jadalni. Dobrym rozwiązaniem będzie dodanie do elewacji drewnianej stolarki.
Na poziomie podpiwniczenia znajdują się korytarz, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia. Na parterze znajduje się strefa dzienna domu: hall, pokój dzienny z kominkiem i wyjściem na taras części ogrodowej, oddzielna jadalnia, kuchnia, spiżarnia, WC i garderoba. Na poddaszu mieści się hall, cztery wygodne sypialnie oraz łazienka.

Projekt domu Cadini Due

To projekt pięknie prezentującego się domu parterowego, który spełni się doskonale, jako mieszkanie dla niewielkiej rodziny. Jest on gwarancją wygody i funkcjonalnego wnętrza, dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń. Nasi architekci postanowili urozmaicić kształt prostej bryły budynku za pomocą wielospadowego dachu oraz dodać nawiązujące do klasycznych budowli, smukłe kolumny, dodające całości projektu.
Na parterze według planu znajdują się: wiatrołap, hall, kotłownia, WC, kuchnia, salon połączony z jadalnią, łazienka, dwa pokoje, które doskonale sprawdzą się w roli sypialni oraz garaż. Szczególne wrażenie robi projekt salonu, który z jednej strony posiada kształt ośmioboku, zaś dzięki załamaniu ścian i obecności kominka pomieszczenie zyskuje wyjątkowy, przytulny klimat. W salonie i w kuchni znajdują się wyjścia na dwa, odrębne tarasy, zaś w wiatrołapie znajduje się wejście do kotłowni, z której można swobodnie przejść do garażu.

Projekt domu Olchawa 2

Olchawa 2 to najlepsze rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim luksus i wysoki standard życia. Stylistyka budynku w sposób wyraźny nawiązuje do tradycyjnych, polskich dworków, czego wyrazem jest chociażby mansardowy dach oraz przepiękny tympanon, wyposażony w okrągły świetlik. Projekt ten najlepiej będzie prezentował się na działkach dysponujących dużą ilością przestrzeni, w otoczeniu dobrze rozplanowanego ogrodu.
Na parterze mieszczą się: imponujących rozmiarów pokój dzienny, następnie nieco mniejszy pokój, który może pełnić rolę dodatkowej sypialni lub gabinetu, kuchnia, spiżarnia, wiatrołap, łazienka, kotłownia i skład opału. Kuchnia jest zamknięta, dzięki czemu zapachy związane z przygotowanie jedzenie nie unoszą się w całym domu, jej atutem jest duża przestrzeń, która zapewnia swobodę podczas gotowania. Spiżarnia to doskonałe miejsce na przechowywanie zarówno domowych przetworów, jak zapasu zakupów. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne pokoje, idealnie sprawdzą się one w roli sypialni. Całości dopełnia wygodna łazienka.

Projekt domu Wierzbin 2

To projekt domu jednorodzinnego, posiadający poddasze użytkowe i pełne podpiwniczenie. Doskonale sprawdzi się on na działkach niestandardowych, sprawiających pewnie trudności z zagospodarowaniem. Dzięki podpiwniczeniu nadaje się na działki charakteryzujące się spadkiem, a dzięki swoim niewielkim wymiarom sprawdzi się na działkach o niedużej powierzchni. Wierzbin 2 to również doskonała alternatywa dla domu rekreacyjnego.
Na poziomie podpiwniczenia znajdują się: garaż, piwnica gospodarcze oraz skład opału wraz z kotłownią. Atutem projektu jest dostępność do każdego z pomieszczeń z zewnątrz. Na parterze mieści się pokój dzienny, schody, spiżarnia, łazienka, przedpokój, kuchnia i przedsionek. Piętro posiada dwa pokoje i korytarz.

Powyższe projekty doskonale ilustrują różnorodność naszej oferty oraz dążenie naszych projektantów do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli któryś z powyższych modeli szczególne Cię zainteresował, skontaktuj się z nami.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *