Domy z poddaszem - wygodne rozwiązanie dla ceniących komfort

Domy z poddaszem – wygodne rozwiązanie dla ceniących komfort

Domy z poddaszem to grupa projektów niezmiennie cieszących się powodzeniem wśród naszych inwestorów. Wynika to z wysokiej funkcjonalności prezentowanych modeli oraz ich atrakcyjnego wyglądu. Wspomniane cechy to najlepsze połączenie, będące gwarancją sukcesu, zaś główną miarą powodzenia, jest dla nas zadowolenie klientów. Przedstawiamy poniżej grupę kilku projektów prezentujących różne interpretacje pojęcia domu z poddaszem, pozwolą Wam one zapoznać się z naszą szeroką ofertą.

Projekt domu Czajków

Czajków jest projektem niewielkiego, ale bardzo przytulnego domu. To opcja niezwykle ekonomiczna i energooszczędna, która sprawdzi się w późniejszej eksploatacji. Przemyślany układ pomieszczeń gwarantuje funkcjonalność i spełni wymagania osób ceniących sobie w życiu przede wszystkim praktyczność. Projekt zakłada prostą bryłę na planie prostokąta, dzięki czemu idealnie wpasuje się nawet w wąskie działki. Posiada minimalistyczną, nowoczesną stylistykę, zaś tradycyjny, dwuspadowy dach dodaje mu przytulności. Projekt domu idealnie nadaje się do wykorzystania przez inwestorów planujących budowę domu wypoczynkowego, ponieważ doskonale wkomponuje się on w działkę poza miastem, otoczoną zielenią przyrody.
Na parterze znajdują się korytarz, łazienka, kuchnia z jadalnią i pokój. Na poddaszu mieszczą się korytarz i dwa pokoje. Dodatkowym atutem projektu jest możliwość jego modyfikacji. Oferujemy Wam różne wersje, na przykład z kotłownią na paliwo stałe, w wersji z garażem dwustanowiskowym lub jednostanowiskowym.

Projekt domu Zarabie

Ten projekt cechuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, posiada delikatną zabudową głównego wejścia i tarasu mieszczącego się od strony elewacji ogrodowej. Zabudowa ta doskonale chroni przed wiatrem i deszczem oraz pełni rolę oparcia dla dwóch balkonów.
Na parterze według projektu, mieszczą się wiatrołap, hall, kuchnia, pokój dzienny, jadalnia, schowek, WC oraz kotłownia. Dzięki dobremu rozplanowaniu pomieszczeń uzyskano efekt otwartej przestrzeń, pomimo stosunkowo niewielkiego metrażu. Na poddaszu znajdują się korytarz, łazienka, dwie garderoby i dwa pokoje, z których każdy posiada osobny balkon.

Projekt domu Mniszków 2

Projekt Mniszków 2 pokazuje, że nawet na wąskiej działce można zbudować piękny i wygodny w użytkowaniu dom. Doskonale nadaje się dla średniej wielości rodziny. Bryła budynku posiada prosty kształt, co wpływa na stosunkowo niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Dzięki nowoczesnemu podejściu projekt charakteryzuje energooszczędność oraz wysoka funkcjonalność wynikająca z dobrze przemyślanego układu pomieszczeń, jego atutem jest również to, że w bryle budynku znajduje się garaż. Model ten zakłada ogrzewanie za pomocą paliwa stałego, kotłownia posiada osobne wejście od strony ogrodowej, co ułatwia dostarczanie opału.
Na parterze mieszczą się wiatrołap, salon, kuchnia, kotłownia, WC, korytarz oraz garaż. Na poddaszu zaplanowano strefę sypialnianą, znajdują się tam trzy widne pokoje, wygodna łazienka, korytarz i pojemna garderoba.

Projekt domu Akacjowo 2

Ten projekt domu to świetna opcja dla posiadaczy działki ze spadem, ma przemyślany program, uwzględniający częściowe podpiwniczenie. Cechą szczególną Akacjowa 2 jest przeszklony ganek, nad którym znajduje się klimatyczny taras, kryty połacią dachu. Wzdłuż elewacji bocznej budynku ciągnie się wygodny taras, na który można wyjść z salonu. To idealny projekt dla rodziny wielodzietnej, bądź wielopokoleniowej, ponieważ posiada cztery bardzo wygodne sypialnie.
Na poziomie podpiwniczenia znajdują się kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze, które sprawdzą się, jako składzik czy spiżarnia, oraz hall. Na parterze mieszczą się ganek, hall, kuchnia, pokój dzienny, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz niewielki pokój, który może być wykorzystany, jako dodatkowa sypialnia bądź gabinet. Na poddaszu zaplanowano strefę sypialniana, mieszczą się tutaj trzy pokoje, łazienka i hall. Jeden z pokoi posiada wyjście na taras nad gankiem, a dwa pozostałe na balkon znajdujący się w elewacji bocznej.

Prezentowane powyżej projekty stanowią wycinek niezwykle bogatej oferty. Zachęcamy Was do przyjrzenia się galerii modeli dostępnych na naszej stronie, zaś w razie potrzeby zachęcamy do kontaktu. Nasi architekci pomogą Wam w doborze odpowiedniego projektu.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *