Fotel obrotowy GOL firmy Halmar. Ciekawa forma i ergonomia w jednym.

Fotel obrotowy GOL firmy Halmar. Ciekawa forma i ergonomia w jednym.

Rodzice dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole stają przed nie lada wyzwaniem. Muszą wyposażyć pokój swoich pociech w dobrej jakości biurko oraz krzesło. Szczególnie ważny jest wybór odpowiedniego fotela do nauki. Mały uczeń będzie w nim przecież spędzał sporo czasu. Fotel powinien, więc zapewnić zdrową pozycję kręgosłupa i być naprawdę wygodny. Producenci foteli obrotowych proponują nam dzisiaj szeroki wybór rozmaitych modeli. Nie brakuje wśród nich foteli stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Jednym z nich jest fotel obrotowy GOL firmy Halmar, stanowiący doskonałe połączenie ciekawej formy, ergonomii i funkcjonalności.

Dlaczego fotel GOL firmy Halmar to dobry wybór dla ucznia
Dzięki swojej budowie fotel zapewnia prawidłową pozycję podczas odrabiania lekcji, rysowania czy pracy lub zabawy przy komputerze. Model ten posiada funkcję obrotową oraz kółka jezdne, które wpływają znacząco na jego mobilność. Istnieje możliwość regulacji wysokości siedziska. To bardzo ważne w przypadku foteli kupowanych dla najmłodszych. Dzieci rosną w błyskawicznym tempie, a regulacja wysokości umożliwia dostosowanie wysokości siedziska do wzrostu dziecka. Nie chcemy przecież co jakiś czas wymieniać dziecięcego krzesła. Zaokrąglone krawędzie siedziska nie powodują ucisku mięśni i nie blokują przepływu krwi. Właściwa pozycja ciała w trakcie nauki jest niezwykle ważna. Wpływa na zdrowie małego ucznia oraz jego dobre samopoczucie.

Atrakcyjny design
Nie da się ukryć, że fotel GOL przyciąga uwagę swoim ciekawym designem. Motyw piłki nożnej jest szczególnie atrakcyjny dla młodych fanów sportu. Siedzisko i oparcie pokryte są skórą ekologiczną w nasyconych kolorach. Fotel może spełniać nie tylko funkcję użytkową, ale i stanowić oryginalną ozdobę pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Pokoje naszych najmłodszych coraz częściej urządzane są ogromnym pietyzmem i dbałością o każdy szczegół. Nie brakuje aranżacji tematycznych, zainspirowanych bajkami czy określonymi motywami. Pokój małego piłkarza jest marzeniem niejednego chłopca w wieku szkolnym. Fotel GOL firmy Halmar może w nim być przysłowiową kropką nad „i”. Na takim fotelu nawet nauka skomplikowanych wzorów matematycznych czy pisanie trudnego wypracowania na język polski staje się prawdziwą przyjemnością. Zabawny, kolorowy, niebanalny. Jednym słowem idealny do pokoju dziecka. Firma Halmar udowadnia, że meble dziecięce mogą być jednocześnie funkcjonalne, ergonomiczne i niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *