Najmniejsze domy - udowadniamy, że małe jest piękne

Najmniejsze domy – udowadniamy, że małe jest piękne

Projekty najmniejszych domów stanowią odrębna grupę, wyróżniającą się na tle pozostałych. Powstały w związku z sygnałami od naszych klientów, poszukujących projektów niewielkich domków, które miały pełnić zarówno rolę całorocznych domów mieszkalnych, jak też okresowych domów rekreacyjnych. Kolejnym kryterium, jakie było istotne dla naszych inwestorów, to stosunkowo niewielki koszt budowy. Dzięki wytężonej pracy naszych projektantów, dzisiaj możemy podziwiać imponującą kolekcję modeli małych domów, ale przede wszystkim możemy je zaoferować naszym klientom.

Projekt domu Jemiołowo N

To piękny, niewielki domek, który ujmie serce każdego. Pomimo swych niewielkich rozmiarów, posiada wszystko to, co każdy tradycyjny dom i doskonale nadaje się zarówno na letni wypoczynek, jak i do zamieszkiwania go przez cały rok.
Na parterze domu znajduje się pokój dzienny, kuchnia, WC, hall i wiatrołap, ponadto kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Układ pomieszczeń jest bardzo przemyślany i gwarantuje wygodne użytkowanie. Z pokoju dziennego można wyjść na niewielki taras. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, które idealnie spełnią się w roli sypialni, korytarz oraz komfortowa łazienka.

Projekt domu Pozłotka

Ten projekt niewielkiego domu o wdzięcznie brzmiącej nazwie przedstawia parterówkę z garażem jednostanowiskowym, krytą czterospadowym dachem. Jest to nieskomplikowana konstrukcja, posiadająca prostą bryłę, która doskonale wpasuje się właściwie w każdy rodzaj działki. Projekt będzie idealnym wyborem dla niewielkiej rodziny, składającej się z dwóch do trzech osób. Według projektu, do ogrzewania będzie użyty kocioł na paliwo stałe.
Na parterze znajdują się: wiatrołap, hall, łazienka, kuchnia otwarta na salon, dwa pokoje, kotłownia i garaż. Właściwie przemyślany rozkład pomieszczeń daje poczucie przestrzeni, pomimo niewielkiej powierzchni budynku.

Projekt domu Hemaria 2

Hemaria 2 jest projektem niewielkiego domku posiadającego powierzchnie poniżej 45 m2. Cechuje się wyjątkowym kształtem tworzącej projekt bryły, dzięki czemu idealnie wpisze się w działki nieco węższe. Hemaria 2 to idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących projektu domu letniskowego, jak dla tych, którym marzy się niewielki domek jednorodzinny do całorocznego zamieszkania. Idealnie sprawdzi się również, jako całoroczny domek rekreacyjny.
Projekt zakłada dwuspadowy, nieskomplikowany dach oraz klasyczną, cechującą się prostą elegancją elewację. To wybór będący gwarancją łatwej, bezproblemowej realizacji, ale też wygodny w późniejszej eksploatacji.
W skład pomieszczeń tego parterowego projektu wchodzą: wiatrołap, aneks kuchenny połączony z salonem i jadalnią, łazienka, dwie sypialnie. Z salonu można wyjść bezpośrednio na mały taras, będący idealną opcją na rodzinne spędzanie czasu i spożywanie posiłków na świeżym powietrzu, czy grillowanie ze znajomymi.

Projekt domu Sosnowa

Osoby ceniące sobie praktyczny aspekt przyszłego domu na pewno zainteresuje projekt Sosnowa. To połączenie funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń i prostej konstrukcji z przytulnym i atrakcyjnym wyglądem. Całości dopełniają zgrabnie wkomponowane w bryłę budynku dwa balkony i taras, a także garaż i lukarna balkonowa.
Atutem projektu jest możliwość jego modyfikacji. W zależności od potrzeb klienta możemy zaproponować projekt Sosnowa w wersji bez garaż lub z garażem dwustanowiskowym. Natomiast wersja podstawowa projektu zakłada jego następujący wygląd, rozpoczynając od parteru: wiatrołap, hall, WC, kuchnia, salon, pokój, kotłownia i garaż. Przestronny salon jest oddzielony od kuchni, obok niego mieści się pokój, który można wykorzystać na stworzenie pracowni lub małego gabinetu. Pod schodami znajduje się miejsce na szafę wnękową, która ułatwi Wam przechowywanie potrzebnych przedmiotów.

Powyższe przykłady stanowią doskonałą ilustrację zróżnicowania naszej oferty i jasno pokazują, iż niewielkie domy mogą być wygodne i funkcjonalne a ich rola nie musi ograniczać się wyłącznie do bycia domkiem letniskowym. Sprawdzą się one również, jako komfortowe, niewielkie domy całoroczne. Skontaktuj się z nami już dziś a pomożemy wybrać najlepszy model domu dla Ciebie.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *