Projekty dworków dla wielbicieli szlachetnej klasyki

Projekty dworków dla wielbicieli szlachetnej klasyki

Projekty dworków są skierowane do klientów, którzy cenią sobie połączenie tradycyjnej architektury, nawiązującej do stylu szlacheckich zabudowań mieszkalnych, z powiewem nowoczesności. Proponujemy Wam szeroką ofertę domów, w których poczujecie się naprawdę wyjątkowo, dzięki ich elegancji i nienagannemu szykowi. Oferujemy projekty dworków o bardzo zróżnicowanej powierzchni, dlatego też są to rozwiązania na każdą kieszeń.

Projekt domu Lipowiec B

Lipowiec jest projektem posiadającym pełne podpiwniczenie. Zależało nam na tym, aby jak najlepiej wykorzystać jego powierzchnię, a także, aby uczynić ją jak najbardziej komfortową. Wynikiem tego dążenia jest plan pomieszczeń, zakładający, iż w podpiwniczeniu znajdzie się miejsce dla siłowni i sauny, które pozwolą na regenerację sił domowników po dniu pełnym obowiązków. Poza tym znajdą się tam pomieszczenia gospodarcze. Parter zakłada przestrzeń dla strefy dziennej, zaś piętro przewiduje część sypialnianą. Reprezentacyjny charakter domu zachowuje elewacja frontowa, posiadająca dwie kolumny, mieszczące się w delikatnej wnęce.
Piwnice według planu posiadają następujące pomieszczenia: hall i korytarz, łazienkę, siłownię, saunę, kotłownie, skarbczyk, pokój hobby, pralnia z suszarnią oraz piwnica. Na parterze znajduje się wiatrołap, garderoba, salon, WC, kuchnia, garaż i kotłownia. Na poddaszu mieszczą się hall, cztery pokoje, WC, garderoba, łazienka i strych.

Projekt domu Osieczany

Osieczany to projekt charakteryzujący się przede wszystkim wysokim poziomem funkcjonalności. Spełni się idealnie w roli domu dla średniej wielkości rodziny. Główne wejście zdobią podwójne kolumny, które nawiązują stylistyką do dawnych dworów szlacheckich. Dom opiera się na planie prostokąta, charakteryzuje się klasyczną, prostą elegancję. Dom pokryty jest dwuspadowym dachem, posiadającym delikatne załamania połaci oraz tympanon w elewacji frontowej.
W skład pomieszczeń parteru wchodzą: wiatrołap, hall, łazienka, pokój dzienny posiadający wyjście na taras, wygodna i przestronna kuchnia, spiżarnia, idealna na przechowywanie jesiennych przetworów, kotłownia, garderoba i garaż. Na piętrze znajduje się strefa sypialniana: korytarz, łazienka oraz trzy pokoje.

Projekt domu Strumień

To niezwykle reprezentacyjny projekt, który zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Zbudowany jest na planie prostokąta, od strony elewacji frontowej posiada ryzalit. Zdobią go podwójne kolumny. Dodatkowym atutem tego projektu jest wolnostojący budynek gospodarczy.
Budynek mieszkalny posiada na parterze: wiatrołap, hall, kuchnię, jadalnię, pokój dzienny, korytarz, gabinet, pralnię, drugi wiatrołap, kotłownię, garderobę oraz łazienkę. Na piętrze mieszczą się hall, cztery pokoje, pomieszczenie gospodarcze, łazienka i garderoba. W wolnostojącym budynku gospodarczym znajdują się pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Projekt domu Olchawa

Jeżeli marzy Ci się rezydencja nawiązująca stylem do klasyki szlacheckich dworków, to Olchawa na pewno skradnie Ci serce. Znakiem rozpoznawczym tego projektu jest zastosowanie dachu mansardowego i okiennic oddzielających połaci dachu. Przy wejściu frontowym do domu znajduje się piękny portyk ze smukłymi kolumnami. Projekt idealnie nadaje się do realizacji na działkach wiejskich, posiadających dużo zieleni.
Na parterze znajdują się wiatrołap, korytarz, spiżarnia, kuchnia, pokój dzienny, kotłownia, skład opału, łazienka i pokój. Kotłownia posiada osobne wejście z boku budynku, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem praktycznym, dzięki któremu nie ma konieczności noszenia opału przez dom. Równie komfortowym rozwiązaniem jest umieszczenie spiżarni w sąsiedztwie kuchni, co pomaga w przechowywaniu przetworów czy zakupów w zasięgu ręki. Na poddaszu znajdują się korytarz, łazienka i trzy pokoje. Dwa z pokoi są prawie symetryczne i idealnie sprawdzą się w roli sypiali.

Jak widzisz, nasza oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. W zależności od Twoich oczekiwań pomożemy Ci wybrać właściwy model i pomożemy w dobraniu odpowiednich materiałów. Skontaktuj się z nami już dziś.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *